SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Klubbinfo
Se våra "lag/ledare" rubriken för kontaktuppgifter till lagens ledare.
 
Kontaktuppgifter till Andreas Rundberg som jobbar på vårt kansli.
Telefon: 0705636315
 
Telefon tider är måndag till fredag 08.00-15.00
För personligt besök så ring och boka tid då Andreas kan vara ute på uppdrag.
Organisation
Styrelse            
Mail till la styrelsen: styrelse@westerviksinnebandy.se        
Roll Förnamn Efternamn Mobiltelefon E-post    
Ordförande Magnus Larsson 079-341 72 65 magnus@westerviksinnebandy.se    
Kassör Hedda Ivarsson 070-062 48 23 kassor@westerviksinnebandy.se    
Sekreterare Erica Pihl 070-209 40 34 erica@westerviksinnebandy.se    
Ledamot Cecilia Andreasson 070-623 88 29 cecilia@westerviksinnebandy.se    
Ledamot Maria Lindén 070-415 81 87 maria@westerviksinnebandy.se    
Suppleant Marie Hansson 070-360 66 63 marie@westerviksinnebandy.se    
Suppleant Maria Hedberg 073-369 31 43 maria.h@westerviksinnebandy.se    
             
Materialansvarig            
Materialansvarig Tobias Källström 076-851 51 18 tobias@westerviksinnebandy.se    
             
Matchgrupp            
Mail tell hela matchgruppen: matchgrupp@westerviksinnebandy.se      
Sammankallande Cecilia Andreasson 070-623 88 29 cecilia@westerviksinnebandy.se    
Ledamot Erica Pihl 070-209 40 34 erica@westerviksinnebandy.se    
             
Försäljningsgrupp            
Mail till hela försäljningsgruppen: forsaljning@westerviksinnebandy.se      
Ledamot Anna Lindkvist 072-545 23 34      
Ledamot Eva Rosenqvist 070-361 01 38      
Ledamot Gunilla Alexandersson 073-154 96 49      
Ledamot Maria Lindvall 070-862 74 89      
Ledamot Marie Axelsson 076-496 70 59      
Ledamot Susanne Mårtensson 070-314 19 02      
             
Sportsliga Uppdrag            
Sportchef Dam Jennipher Zeylon 072-544 03 28      
Sportchef Herr Christopher Malmberg 073-328 68 18      
Målvaktstränare Stefan Pettersson 070-325 13 91      
Mentor Föreningssdomare Lars-Ove Ohlsson 073-967 45 34      
 
Vår huvudsponsor
Samarbetspartners